SMA6L54A
MFR.Part #
SMA6L54A
JLCPCB Part #
C1976701
Description
-65℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W@10/1000us 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS