SLD6S33A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD6S33A
JLCPCB Part #
C1517894
Package
SMTO-263
Description
2uA 33V 4.6kW@10/1000us 40.6V 53.3V 86A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS