SLD20U-017
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD20U-017
JLCPCB Part #
C3704552
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 157.4A 20V 22.2V 32.4V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS