SLD16-018
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD16-018
JLCPCB Part #
C3712522
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 16V 18V 196.2A 26V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS