SD15C-01FTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SD15C-01FTG
JLCPCB Part #
C207245
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 12A@8/20us 15V 1uA 24V、31V 450W@8/20us 75pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS