RXEF185K-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
RXEF185K-2
JLCPCB Part #
C3760653
Package
Plugin
Description
1.85A 12.6s 190mΩ 3.04W 3.7A 40A 72V 80mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS