RUEF300-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
RUEF300-2
JLCPCB Part #
C2153824
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
2.51W 20mΩ 30V 3A 3A 5.1mm 6s 80mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS