RUEF185-1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
RUEF185-1
JLCPCB Part #
C1562166
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 1W 3.7A 30V 30mΩ 8.7s 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS