Q8010NH5RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
Q8010NH5RP
JLCPCB Part #
C17407357
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 10A 50mA 50mA 800V TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS