Q4015L5TP
MFR.Part #
Q4015L5TP
JLCPCB Part #
C151719
Package
TO-220
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 15A 2V 400V 50mA 70mA TO-220 Thyristors (SCR)/Modules ROHS