P0080EBLAP
MFR.Part #
P0080EBLAP
JLCPCB Part #
C1540313
Package
TO-92-2
Description
150pF 2.2A 25V 4V 50mA 5uA 6V 80A TO-92-2 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS