NANOSMDCH010F-02
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
NANOSMDCH010F-02
JLCPCB Part #
C2760750
Package
1206
Description
1.1Ω 100mA 10A 10Ω 30V 350mA 350ms 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS