MMIX1T550N055T2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MMIX1T550N055T2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.02nF@25V 1.3mΩ@10V 1.8V 550A 55V 595nC@10V 830W - MOSFETs ROHS