MINISMDC075F/33-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINISMDC075F/33-2
JLCPCB Part #
C3762613
Package
1812
Description
1.11s 1.6A 110mΩ 1W 3.2mm 33V 390mΩ 5.4mm 750mA 1812 Resettable Fuses ROHS