MINISMDC075F/24-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINISMDC075F/24-2
JLCPCB Part #
C2649919
Package
1812
Description
1.5A 24V 290mΩ 3.2mm 300ms 40A 5.4mm 750mA 800mW 90mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS