MINIASMDC260F/12-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINIASMDC260F/12-2
JLCPCB Part #
C1562431
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 12V 180mΩ 2.6A 3W 40A 5A 75mΩ 800ms 1812 Resettable Fuses ROHS