MINIASMDC110F/24-2
MFR.Part #
MINIASMDC110F/24-2
JLCPCB Part #
C2153841
Description
1.1A 180mΩ 2.2A 20A 24V 500ms 60mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS