MINIASMDC075F/33-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINIASMDC075F/33-2
JLCPCB Part #
C1562636
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.48A 1.9W 100A 2.5mm 230mΩ 3.5mm 33V 410ms 68mΩ 7.2mm 750mA 1812 Resettable Fuses ROHS