LPWI252010S3R3T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LPWI252010S3R3T
JLCPCB Part #
C6584706
Package
1008
Description
1.6A 170mΩ 2A 3.3uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS