LPWI252010H2R2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LPWI252010H2R2T
JLCPCB Part #
C2043338
Package
1008
Description
2.2uH 2.5A 3.1A 97mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS