LPWI160808S1R0T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LPWI160808S1R0T
JLCPCB Part #
C5788299
Package
0603
Description
1.7A 1.7A 150mΩ 1uH ±20% 0603 Power Inductors ROHS