LCF060502A650TG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LCF060502A650TG
JLCPCB Part #
C6216718
Package
SMD-4P,0.5x0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 10Ω 50mA 65Ω@100MHz SMD-4P,0.5x0.5mm Common Mode Filters ROHS