IXTT10P60
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXTT10P60
JLCPCB Part #
C7211783
Package
TO-268AA
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 10A 135nC@10V 300W 3V 600V TO-268AA MOSFETs ROHS