HE3621A2400
MFR.Part #
HE3621A2400
JLCPCB Part #
C151716
Package
SIP,5.08x19.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.2A 10W 150mΩ 1ms 1ms 2.15kΩ 200V@DC 24V 4 500mA Non-Polarized - Single Coil SIP,5.08x19.1mm Reed Relays ROHS