GTCC23-900M-R01-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
GTCC23-900M-R01-2
JLCPCB Part #
C3659825
Package
1812
Description
-40℃~+90℃ 0.5pF 1kA 2 3mm 600V 90V ±20% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS