DST10100S
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
DST10100S
JLCPCB Part #
C5362455
Package
TO-277B
Description
-55℃~+150℃ 100V 10A 150A 250uA@100V 700mV@10A TO-277B Schottky Diodes ROHS