8.0SMDJ90CA-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ90CA-T7
JLCPCB Part #
C1983841
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 55A 8kW@10/1000us 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS