8.0SMDJ64CA-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ64CA-T7
JLCPCB Part #
C1983763
Description
-65℃~+150℃ 103V 64V 71.1V 77.7A 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS