8.0SMDJ43CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
8.0SMDJ43CA-T7
JLCPCB Part #
C1983845
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
115.3A 43V 47.8V 69.4V 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS