72R135XF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
72R135XF
JLCPCB Part #
C1562362
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 1.7W 120mΩ 2.7A 300mΩ 40A 72V 9.6s 插件 Resettable Fuses ROHS