72R065XPR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
72R065XPR
JLCPCB Part #
C3762074
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3A 310mΩ 40A 5.3s 650mA 720mΩ 72V 插件 Resettable Fuses ROHS