60R135XF
MFR.Part #
60R135XF
JLCPCB Part #
C142777
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 1.7W 120mΩ 2.7A 300mΩ 40A 60V 9.6s 插件,P=5.08mm Resettable Fuses ROHS