30R500UMR
MFR.Part #
30R500UMR
JLCPCB Part #
C207107
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10A 10mΩ 14.5s 14mm 30V 3W 40A 50mΩ 5A 插件,P=10.2mm Resettable Fuses ROHS