30R300UPR
MFR.Part #
30R300UPR
JLCPCB Part #
C207103
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8s 20mΩ 2W 30V 3A 40A 6A 80mΩ 插件,P=5.08mm Resettable Fuses ROHS