30KPA70A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA70A-B
JLCPCB Part #
C3707623
Description
-55℃~+175℃ 109V 278A 2uA 30kW 70V 78.2V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS