2920L600/24SLER
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L600/24SLER
JLCPCB Part #
C1512060
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 12A 2.5W 24V 2s 30mΩ 3mΩ 50A 6A 2920 Resettable Fuses ROHS