20LR450SU
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
20LR450SU
Description
-40℃~+85℃ 100A 15mΩ 20V 3.3W 4.5A 5s 6mΩ 8.9A - Resettable Fuses ROHS