1.5KE51A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE51A-B
JLCPCB Part #
C1666842
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 21.7A@10/1000us 43.6V 53.6V 70.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS