1812L075/33DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L075/33DR
JLCPCB Part #
C151170
Description
-40℃~+85℃ 1.55mm 1.5A 110mΩ 200ms 20A 3.41mm 33V 4.73mm 400mΩ 750mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS