16R800GF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
16R800GF
JLCPCB Part #
C1562231
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 13.6A 16V 17.5mΩ 3W 5.6mΩ 5s 8A 插件 Resettable Fuses ROHS