16R250GU
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
16R250GU
JLCPCB Part #
C207054
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100A 16V 1W 2.5A 22mΩ 4.7A 53mΩ 5s 8.9mm Plugin,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS