1.5SMC30A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC30A
JLCPCB Part #
C720187
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.6V 28.5V 36.7A 41.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS