088502.5DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
088502.5DR
JLCPCB Part #
C3156776
Package
SMD,10.9x4.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100A 2.5A 500V SMD,10.9x4.8mm Disposable fuses ROHS