0618.800MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0618.800MXP
JLCPCB Part #
C142671
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 20mm 250V 3.37 35A@250VAC 5.2mm 800mA Glass Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS