0618.315MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0618.315MXP
JLCPCB Part #
C142668
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 1.11 20mm 250V 315mA 35A@250VAC 5.2mm Glass Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS