06183.15MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
06183.15MXP
JLCPCB Part #
C142667
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 20mm 250V 3.15A 38.15 5.2mm 63A@250VAC Glass Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS