0505010.MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0505010.MXP
JLCPCB Part #
C187648
Package
D6.35xL31.75mm
Description
-55℃~+125℃ 10A 20kA 31.75mm 500V 6.35mm 91 Ceramic Tube Fuse D6.35xL31.75mm Disposable fuses ROHS