046802.5NRHF
MFR.Part #
046802.5NRHF
JLCPCB Part #
C187612
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 1.011 1.6mm 2.5A 3.2mm 35A、50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS