0451.100NRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0451.100NRL
JLCPCB Part #
C3161386
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100mA 125V 125V 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS