045106.3MRL
MFR.Part #
045106.3MRL
JLCPCB Part #
C178982
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5mm 50A 6.1mm 6.3A 9.17 Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS